• Неодамнешно
  • -15 %
sermoido Растенија vs Зомби Играчки PVZ Gatling Грашок, Слатки Газирани Peashooter Растенијата Кадифен Играчки Висока Кукла Бебе Играчка за Деца Подарок DBP214

sermoido Растенија vs Зомби Играчки PVZ Gatling Грашок, Слатки Газирани Peashooter Растенијата Кадифен Играчки Висока Кукла Бебе

DEN 611.00
DEN 719.04

Количината на стоката
Това е достапна

Можете Да Изберете Метод Што Е Најзгодно За Вас.18 инчи) Неточни Грешки. Овој Меѓународен Поредок Може Да Потрае Подолго За Да Се Дојде, Нормално На Shippment На Светот Се Користи Да Се Земе 8 До 25 Работни Дена, Исклучува Седна & Сонцето.Ако Купувачот Не Ја Прими Стоката во текот на 60 Дена, SERMOIDO Ќе Ви Даде Целосна Наплата! 2. Ако Вашиот Објект Не Е Како Што Е Опишано Или Погрешни Кога Ќе Примите Тоа Ние Ќе Го Замени Тоа За Вас Без Дополнителни Трошоци.Ние Гарантираме Дека Нашите Производи Се Сосема Нови,Првиот-Класа На Квалитет.SERMOIDO во Рок од 6 Часа за Да Одговорите На Купувачот Порака! Карактеристики : Атрактивна, Забавна Играчка Да си Играат Со Прекрасен Дизајн И Живописни Colores Направете го Тоа Лесно Да го Фати Бебето Внимание Материјал Меки, Кожни-Friendly И Перат Добар Избор За да се Стимулира Бебето Визуелни, Аудитивни И Тактилни Вештини, И Вежбање Бебе Раката На Играње Време Спецификации : Материјал : Кадифен Големина : 10 Инчи За Век : >3 Години Напомена : Мерење Може да Се 1-3cm (0. За Да Се Одржи Контролата На Квалитетот Не Ние Лично Се Врши Увид За Секоја Ставка Пред Пратката. Пакетот Вклучува : 1 * Играчка
Опции За Исплата Постојат Многу Методи За Плаќање На Располагање На Aliexpress Како Што Alipay, Кредитни Картички,Навремени Банкарски Трансфери, Офлајн Плаќање (Банкарски Трансфери И Western Union). Бојата Може Да Бидат Малку Различни, Поради Различните Го Следат , Ви Се Заблагодарам За Да Се Разбере. Детали За Контакт : Ве Молиме Контактирајте Со Нас Со Trade Manager П : Зошто Се Цени Толку Ниска, Што Се Овие Квалитетот Предмети И Сосема Нов? A : ДА, Ќе Ја Платат ФАБРИКА ЦЕНА! Ние Продаваме Нови Објекти Директно Од Фабрика Во Кина.Ние Гарантираме 100% Задоволството На Клиентите. Превозот И Предавање Предметот Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1~2 Работни Дена По Целосната Уплата. Ние Брод Во Светот Со Рамна Стапка На Превозот Од Кина Пост Воздухот,Хонг Конг Воздух Mail. Цената Е Повисока Од Стандардните Поштарина, Околу$ 20 Или Повисоко.SERMOIDO Препорачува Купувачи Да го Користите Ali Express Стандард за Испорака! 3. (Во Зависност Од Царинските И Времето Како Што Се Божиќ Пошта Одложувања И Сл.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Растенија
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
2-4 Години,12-15 Години,13-24 Месеци,Grownups,5-7 Години,8-11 Години
Предупредување:
Се држат настрана од огнот
Бренд Име:
sermoido
Број На Модел На:
sermoido Растенија vs Зомби Играчки
Форма:
Зголеми/Цвет Серија
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Димензии:
30cm

Слични производи во категоријата