• Неодамнешно
Pocsag paging (пејџер) систем предавателот, две копчиња икона повик копчето, ,долга низа сигнал далечина, 402-470Mhz, алфа пејџер повик ѕвончето

Pocsag paging (пејџер) систем предавателот, две копчиња икона повик копчето, ,долга низа сигнал далечина, 402-470Mhz, алфа пејџер

DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна

Pocsag paging (пејџер) систем предавателот, две копчиња икона повик копчето, ,долга низа сигнал далечина, 402-470 Mhz, алфа пејџер повик ѕвончето
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)
Фото
1. 2 Тастатура
2. Внатрешниот POCSAG енкодер
3. компатибилен со пејџери
4. TX : 402-470 Mhz
5. Излезна моќност : 18 DB max
6. Ниско ниво на батеријата предупредување
Корисникот
На повик копче би можеле да работат со нашите POCSAG paging (пејџер) систем приемник, ве молиме да ги најдете фотографиите како што е подолу за референца. Ви благодариме.
Примена
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар, Фабрика, Магацин, Супер пазарот, Здравствена заштита,Салони&Spa, Кујна, итн.
Плаќање
Aliexpress плати, Банкарски Трансфер, Western Union
За нас
Witop е професионална снабдувач на широк опсег на безжичниот пејџери и безжични копчиња за секаков вид на брза paging (пејџер) потреби : повик вработени,повик workfloor надзорници, јавете се на келнерите, јавете се на медицински сестри, итн. Нашите безжична повикувајќи систем, гостин paging (пејџер) систем, paging (пејџер) реден систем, медицинска сестра, која ги повикува систем може да се зголеми продажбата, продуктивност и задоволство на клиентите, но и намалување на деловното работење трошоци.
3wireless paging (пејџер) систем, ресторан пејџер, сестра на повик систем, болница медицинска сестра повик систем, медицинска сестра, која ги повикува систем, ресторан безжична повик, пејџер systm, singcall , singcall види, singcall paging (пејџер) систем, увеселителен парк пејџер, wirelress paging (пејџер) систем, singcall повикувајќи систем, singcall, безжични келнер повик систем, келнер повикувајќи систем, безжични повикувајќи систем, испраќачот, примачот, џерси,подарок

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
12CB
Бренд Име:
SINGCALL
Работна Фреквенција:
402-470Mhz
stype:
Безжични Телекомуникации
Примена:
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар
сертификација:
CE, FCC, RoHS
Име:
повик копче, безжичен предавател, POCSAG предавателот
Is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата