• Неодамнешно
10pcs Бакарна Кабелска ТВ CATV Конектор Британски F машки 75-5F Четири-заштитени Конектор за RG6

10pcs Бакарна Кабелска ТВ CATV Конектор Британски F машки 75-5F Четири-заштитени Конектор за RG6

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

10pcs Бакарна Кабелска ТВ CATV Конектор Британски F машки 75-5 F Четири-заштитени Конектор за RG6 Тип : F машки конектор Големина : Британскиот систем Материјал : Бакар Стил : Четири-заштитените За RG6 кабел Количина : 10pcs

Клучни карактеристики

Број На Порта:
1
Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HN----97
Работна Фреквенција:
2.4 Ghz
Тип:
WIFI

Слични производи во категоријата