• Неодамнешно
  • -50 %
12pcs/многу Мали Свадба Фаворизира Кристал Крстот Стои Бебе Крштевка Подароци Првата Причест Сувенири

12pcs/многу Мали Свадба Фаворизира Кристал Крстот Стои Бебе Крштевка Подароци Првата Причест Сувенири

DEN 1824.00
DEN 3648.00

Количината на стоката
Това е достапна

Предмет : Кристал Крстот Свадба Фаворизира Материјал : Кристал Големина : 25*25*40 MM користење на Логото : Без Употреба : Фестивал Подароци & Дома Декорација & Свадба Подароци & Крштевањето Подароци Белешки : *pls ве молиме видете подолу вистински фото
*ќе има 2mm толеранција постоеле за објекти, бидејќи тоа е рачно изработени кристал занает


Клучни карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
ќе&ен
Материјал:
Кристално
Стил:
Наутички
Спецификација:
>2.5M

Слични производи во категоријата