• Неодамнешно
  • -35 %
6 Бои Кристал Животинско Пеперутка Занаети Стакло Paperweight Природни Камења Фигурини Оркестарот Украси Домот Свадба Сувенири Подароци

6 Бои Кристал Животинско Пеперутка Занаети Стакло Paperweight Природни Камења Фигурини Оркестарот Украси Домот Свадба Сувенири

DEN 280.00
DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


Име : 6 Бои Кристал Животинско Пеперутка Занаети Стакло Paperweight Природни Камења Фигурини Оркестарот
Украси Домот Свадба Сувенири Подароци
Боја : Транспарентна,Жолта,Килибар,Зелена,Розова,Сина

Клучни карактеристики

Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Пеперутка Занаети
Материјал:
k9 кристално
Употреба:
Украси,Paperweight,Уметности&Собирање,Дома Свадба Декорација Занаети

Слични производи во категоријата