• Неодамнешно
  • -29 %
Оригиналниот дива свиња pendant pendant украси животинско заби заби автомобил виси свиња заби слонова коска суровини и злото

Оригиналниот дива свиња pendant pendant украси животинско заби заби автомобил виси свиња заби слонова коска суровини и злото

DEN 1363.00
DEN 1919.52

Количината на стоката
Това е достапна

Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% . Ние ќе се потрудиме да ви послужи. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини.
добредојдовте во мојата продавница
Оригиналниот дива свиња pendant pendant украси "животинско заби заби автомобил виси свиња заби слонова коска суровини и злото
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Па ако понудата на проектот и плати. Ние имаме продавници во Кина. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Брод за америка 7-15 дена. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Сигнал за комуникација Ние би сакал да се слушне од вас било какви предлози, прашања и / или проблеми. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички ќе бидат ценети за нас. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Но, работите понекогаш се случи. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни даде позитивни повратни информации. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура.

Клучни карактеристики

Тема:
Животните
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Слични производи во категоријата