• Неодамнешно
2 парчиња Селски Дрво Шупливи Симпатична Був Sock Блокатор DIY Занает Дрвени Чорапи Форми Блокатори рачно изработени Поврзана Чорапи Форма Роденденски Подарок

2 парчиња Селски Дрво Шупливи Симпатична Був Sock Блокатор DIY Занает Дрвени Чорапи Форми Блокатори рачно изработени Поврзана

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

За Русија клиенти,ве молиме оставете ни го вашето име и презиме,или на друго место ние не сме одговорни за пакетот изгубени .
ПОВРАТНИ информации
1.Ви благодарам многу!
3.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават 5 ѕвезди како награда.Нормално транспорт време е 20 дена на 58 дена,ве молиме да не се грижи и да се чека трпеливо.Можете да платите со тоа директно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Али-експрес.Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ви благодариме однапред!И добри производи кои вреди да се сподели со вашите пријатели.Сите пораки ќе бидат одговорени во 1business ден.
Материјал:3мм Топола иверица
големина:23cm/24cm/25cm/26cm
ЗА ПЛАЌАЊЕ
1.
Добредојдовте на нашата продавница повторно.Кога ќе го поставите цел ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми за плаќање.Ако најдете било каков проблем со производите или нарачката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние ќе ви помогнат да се реши веднаш.Али-експрес поддржува Виза,Мастеркард,Maestro Debit Card,и преведување преку банките.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е завршена потврдена,
2.Ако сакате да го промените ,ве молиме да ја откаже нарачката и место на ред повторно.Под влијание на светлината ,фактори, како што се,или дури и различни disply резолуција,ќе има одредена боја,не може да се избегне.Се надеваме на вашето разбирање.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1.Поради различни мерење гестови,големина може да vary1-3cm.
ПОДГОТВИ ПРАТКАТА ВРЕМЕ
1.Ако изберете го изразат испорака,ве молиме да ни понудат вашиот точни телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас .За да дознаете повеќе за плаќање на Али-експрес,ве молиме обратете се на http : //help.Сите продукции се во парк.Јас ќе ви даде задоволни одговор.За било какви прашања ,ве молиме контактирајте ме однапред.

Клучни карактеристики

Големина:
23cm, 24cm, 25cm, 26cm
Бренд Име:
MissBFM
Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Материјал:
Дрво
Висина:
23cm/24cm/25cm/26cm

Слични производи во категоријата