• Неодамнешно
Слон украси животинско мебел канцеларија, дневна соба декорација

Слон украси животинско мебел канцеларија, дневна соба декорација

DEN 1759.68

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
L, M, S, XL
Бренд Име:
XXXG
Материјал:
Смола
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Тема:
самовила
Пакување:
Тетрапак Пакување
Видови на материјал:
Пластика, смоли
Текстурата на материјалот:
природни смоли
моделирање:
Животни
Стил:
Едноставен модерен
Нишало форма:
Декорација
категорија:
смола занаети

Слични производи во категоријата