• Неодамнешно
  • -35 %
Керамички Среќа мачка украси касиерот занаети дом богатство подарок продавница отворање подарок

Керамички Среќа мачка украси касиерот занаети дом богатство подарок продавница отворање подарок

DEN 2184.00
DEN 3360.00

Количината на стоката
Това е достапна


Керамички Среќа мачка украси касиерот занаети дом богатство подарок продавница отворање подарок
ШОПИНГ СОВЕТИ
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 12-48 часа на плаќање за верификација,
освен викенд и празник. Увозни давачки,даноци и давачки кои се на купувачот одговорност.
Сепак,ние ќе го пријават во ниска вредност како "подарок" за да ви помогне да
за да се избегне даноците и да се направи царинење.
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,
достапен начин на превозот услуга.
Answer : ___________________________ Note : Бразил, вети времето за испорака е 90 дена, предмети да стигнат до својата земја Царината, ве молиме обидете се да го контактирате и итна нив, можеби ќе можете да го добиете тоа порано.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Било причина,ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите,
предмети може да биде вратена за замена или враќање во 7 дена откако ќе ја добиете вашата стока.
Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 1-5 работни дена кога ќе добиеме
вратени предмети во нивната оригинална состојба.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот,ние ќе ви понуди право врати адреса.
ПОВРАТНИ информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услугата,вашиот коментар
многу е важно за нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со пет ѕвезди.
Ако имате било незадоволство со оваа набавка,само е-мејл со нас во секое време.
Нашата услуга по продажбата на членовите ќе ви одговори во рок од 24 часа
и работат надвор добро решение со вас заедно.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.

Клучни карактеристики

Тема:
Маскота
Стил:
Модерна
Материјал:
Керамички & Глеѓ

Слични производи во категоријата