• Неодамнешно
15cm Слободни стои Вештачко Дрво, Дрвени Букви Бела Азбука за Свадба Фото Реквизити Роденден Дома Декорација подарок

15cm Слободни стои Вештачко Дрво, Дрвени Букви Бела Азбука за Свадба Фото Реквизити Роденден Дома Декорација подарок

DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


15cm Слободни стои Вештачко Дрво, Дрвени Букви Бела Азбука за Свадба Фото Реквизити Роденден Дома Декорација подарок
Оваа опис на производот е направен од Вештачко дрво, не се цврсто дрво. Вештачко дрво букви е најголемиот Светски популарните нови еколошки материјали, бела,водоотпорен, не исчезнат; Одговара за свадбена церемонија свадба облека дома украсување, Можете исто така да им даде на вашите пријатели за одмор партија Подарок На бели букви, многу убава, може да се ослободи стои, може да легнете, исто така, може да залепите на ѕидот. На пример : Г-дин & Г-ѓа / J&G / HOME SWEET те Сакам засекогаш Срце, пеперутка, дијамантски прстен, ЛОГО, детето со име, или бар декорација - сепак,цврсто Дрво писма,насликани бела боја, лесно да исчезнат, бела падне, бојата не е здраво, да се грижи за вода и влага, ќе се апсорбира вода оток и распаѓање. ве молиме да се Види други повеќе од 5 ѕвездички го оцени

Клучни карактеристики

Стил:
Наутички
Тема:
писма
Материјал:
Дрво
Карактеристики:
Резби во дрво занает Бели букви
Големина:
Height 15cm or Width 15cm
Спецификации:
Добредојдовте на цел која било големина и стил
Материјал атрибут:
тоа е вештачко дрво Не се цврсто дрво
Користат За:
Име или Лого и свадба декорација

Слични производи во категоријата