• Неодамнешно
  • -30 %
10pcs Минијатурни Прашина Топката Figurine Џуџиња Totoro Бројки Аниме декорација самовила градина Украс минијатурни смола занает Подарок TNA091

10pcs Минијатурни Прашина Топката Figurine Џуџиња Totoro Бројки Аниме декорација самовила градина Украс минијатурни смола занает

DEN 77.00
DEN 109.92

Количината на стоката
Това е достапна


^_^ Без Минимум износ тука, вие сте добредојдени да се мешаат различни елементи во една цел. За Превозот Цена, Ако изберете Кина Поштенски Регистрирани Воздух Mai l , за една цел, треба само плаќаат во повеќето $1.6 , откако ќе достави нарачате ве молиме контактирајте со нас да го измени превозот цена за вас. За Големината 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. 2. Ве молиме прочитајте ги големина во детали на опис, не само да го замислам тоа. За Квалитетот
Рачно изработени производи може да имаат малку нерамна слика или decolor проблем, тие се нормални ситуација, не квалитет проблем. Ако сте перфекционист, ве молиме да бидете претпазливи. 10pcs Мини Прашина Топката Figurine Џуџиња Totoro Аниме декорација самовила градина Мов Украс минијатурни смола занает Оркестарот Подарок TNA091 Големина : 1.0 cm * 1.0 cm Материјал : Смола Боја : Како на сликата покажува Количеството : 10 pc

Клучни карактеристики

Тема:
самовила
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
SIBAOLU
Големина:
1.0 cm * 1.0 cm
Точка Бр.:
TNA091
боја:
како Слика
квалитет:
AAAAA
Функција:
Декорација, Играчка
Декорација Место:
Декорација Место
Погоден Група:
Кукла, дете, љубовник, мажи, жени
Пол:
Унисекс
Пакет:
OPP вреќа
Серија:
Totoro

Слични производи во категоријата