• Неодамнешно
Фенг Шуи Природни Зголеми Кварцен Кристал Пари Дрво Бонсаи Стил Декорација за Богатство и Среќа V1051

Фенг Шуи Природни Зголеми Кварцен Кристал Пари Дрво Бонсаи Стил Декорација за Богатство и Среќа V1051

DEN 863.04

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема нова генерација на рачно изработена Кристална Пари Дрво Направени од смола и crytal камен, Лисја и гранки може да се организира како ви се допаѓа Одличен дизајн, црвена кварцен кристал доаѓа од Пари Дрво за богатство Среќа; Тоа може да биде подарок за семејството и пријателите Големина на : 15*7.2*16.8 cm/6*2.9*6.7 инчен Тежина : 354 G ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодарам многу.

Клучни карактеристики

Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Смола
Тема:
дрво
Бренд Име:
AIBOULLY

Слични производи во категоријата