• Неодамнешно
Отворањето на бакар имитација злато позлатен буда автомобил декорација занаети како буда dainichi tathagata благослови

Отворањето на бакар имитација злато позлатен буда автомобил декорација занаети како буда dainichi tathagata благослови

DEN 1392.00

Количината на стоката
Това е достапна

Детали за производот

Клучни карактеристики

Материјал:
Смола
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Будизмот
боја:
Злато
Тип:
Будистички фенг шуи
Товарни:
Бесплатен превозот
Атрибут:
Дома декорација, будистички придонеси

Слични производи во категоријата