• Неодамнешно
  • -8 %
Буда кој седи Песна Damour резби во Дрво дневна соба дома декорација украси резба ракотворби ликови се поклонуваат

Буда кој седи Песна Damour резби во Дрво дневна соба дома декорација украси резба ракотворби ликови се поклонуваат

DEN 7304.00
DEN 7939.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние прифаќаме да обичај ,исто така нешто што може да ми кажете. - Природен патина -
Природни складирање боја постепено ќе се продлабочи. - Поголема колекција вредност - Повеќе за драмски ликови, бог, буда слика како тема, има многу голема колекција вредност.
Boxwood завиткани кашеста маса,е човековото тело секрет вашите објекти, оксидација оксидација повторно вашиот повторно,да се формира слој на завиткани кашеста маса, за дрво, завиткани кашеста маса, по формирањето на резба или зрнца може да биде многу добра заштита, не напукнување, сјај,боја ќе бидат различни нивоа на промоција во исто време,квалитетот е многу добар,често го прави човекот fond Le admiringly. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. можете да најдете многу различни видови на Занаети. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Но, ако водата во воздухот, премногу мали, повеќе сува, тоа ќе го намали нејзиниот сјај.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Не избрише вода, ако има нечистотија, а потоа се користи професионална алатка за да се отстранат овие нечистотија надвор. Чувајте го на место каде што температурата е соодветно и да се избегне директна сончева светлина.
Пакет
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Клучни карактеристики

Материјал:
Дрво
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
Луѓе

Слични производи во категоријата