• Неодамнешно
  • -32 %
Новиот телефонски повик специјална понуда Европската пастирски убавина ретро антички телефон телефонските

Новиот телефонски повик специјална понуда Европската пастирски убавина ретро антички телефон телефонските

DEN 6280.00
DEN 9235.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Тема:
Маскота
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Телефон категорија:
Јаже телефон
Член Број:
На убава принцеза
Боја Класификација:
Qiao принцеза нормална верзија, убава принцеза Раце
Изглед моделирање:
Античкиот/процес/античкиот телефон
Поставени начин:
Некој тип
Дополнителни карактеристики:
На електрична енергија за складирање, ИП телефон, јавете се на филтер
Продажбата на услугата:
Продавница 3 пакети

Слични производи во категоријата