• Неодамнешно
  • -32 %
Caller ID телефон фиксни телефонски антички Европската ретро модата пастирски домаќинство фиксна телефонска тонови на ѕвонење дома Dial

Caller ID телефон фиксни телефонски антички Европската ретро модата пастирски домаќинство фиксна телефонска тонови на ѕвонење

DEN 4863.00
DEN 7151.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Тема:
Маскота
Материјал:
Керамички & Глеѓ
модели:
A
2400 телефон категорија:
Јаже телефон
Објектот нема:
2700
Боја Класификација:
Сина светлото раце
Изглед моделирање:
Античкиот/процес/античкиот телефон
Поставени начин:
Некој тип

Слични производи во категоријата