• Неодамнешно
  • -32 %
Вие сте на врвот антички телефон Европската Градина ретро домашен телефонски канцеларија телефон caller ID Бирате број Декорација дома Ротирате

Вие сте на врвот антички телефон Европската Градина ретро домашен телефонски канцеларија телефон caller ID Бирате број Декорација

DEN 5066.00
DEN 7449.60

Количината на стоката
Това е достапна


Нашата посветеност 7 ден безусловна наплата на квалитетот проблем е одговорен за сите трошоците за превозот ќе бидат сигурни да се купи
aftersales услуга нова надградба на било какви проблеми со квалитетот во рок од една година да се земе нов даде менувате brandnew бидејќи на разгледување на замор
така не само што може да се промени новиот исто така можете да го промените продавница за било кој дизајн на машината се користи воздухопловни конструкции усвојување на високо квалитетни смола квалитет метал чипови метал dial Silicone лепак да не се откажат зборови копчиња издржливост annatto боја лесното масло photometric
квалитетот на повикот јасно см 25, сите се исти мерења како оние од верзијата ) 18 справи со долга 22 ( база дијаметар
висок
производот се прикаже купувачи, купувачи инструкции
ве молиме прочитајте ги внимателно пред да го купат нашите приоритетни default shentong express
помалку од стандардните shentong поштенски парцела сите scaffolding антички телефон support After планината заградата ќе имаат одредени амплитудата sloshing ова е фабрика со цел да се избегне лост принципот на телефонска поддршка на оваа намерно дизајнирана
1. не е квалитет проблем не влијае на користењето и нема да влијае на изглед обични верзија ) за вклучување 2. имаат caller id обичните верзија бесплатна верзија 3. обичните верзија бесплатна верзија слободни раце позадинско осветлување на caller id копче имаат слободни раце
сина светлото течни кристали (LCD) се повикувачот ида копче за повратен повик датум/време прикажува во домашната сите антички телефон телефон да ѕвони е само една обична верзија / нема батерии, без надворешно напојување приклучете линија може да се користи
тоа во голема мера се продолжи работниот век на телефонот touchtone има доделено број директориум проверите повик број w брзо w

Клучни карактеристики

Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал

Слични производи во категоријата