• Неодамнешно
  • -40 %
Градина Декорација Тибетански сребро Чиста Потпишан КИНЕСКИ СТАР БАКАР рачно производство ВОЛ СТАТУА

Градина Декорација Тибетански сребро Чиста Потпишан КИНЕСКИ СТАР БАКАР рачно производство ВОЛ СТАТУА

DEN 1786.00
DEN 2976.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни. Во мојата продавница, постојат многу прекрасни предмети кои се на чекање за вас, главно се ангажирани во надворешната вредност на збирка од бронза, порцелан, сребро, cloisonne, воени резерви, Будистички статуи, Будистички материјали и опрема, како што се стари семејни украси занаети. на рачно производство е многу фини со неверојатни детали. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика. Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конкуренцијата и доверба цел !
Меѓународни Купувачи :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние треба да се најде интересна можност да се продаваат различни видови на колекционерски предмети и Антиквитети странство, на редовна основа. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот. Иако сум нова тука, но Ние имаме разбирање за Чесност и Искрено е повеќе важно за никаде.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот.Ви посакувам среќа!
Почестен Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница и да уживаат во шопинг во "Smile". Не пропуштите оваа шанса да го добие . Се чувствуваат сигурни во врска со купување од реномирана компанија со многу задоволни и лојални клиенти.
добредојдовте во мојата продавница
За Нас
Прочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за. Овие трошоци се на одговорност на купувачот
Ве молиме проверете со вашиот земјата е прилагодено за статистика за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање /купување
Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот - ве молиме да НЕ се збуни нив со дополнителни превозот обвиненија
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата.

Клучни карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел

Слични производи во категоријата