• Неодамнешно
1PAIR висок квалитет cedar Дрво солидна чевли дрвја обликувањето уред мирис контрола чевли носилки Дрво Занает LW010

1PAIR висок квалитет cedar Дрво солидна чевли дрвја обликувањето уред мирис контрола чевли носилки Дрво Занает LW010

DEN 1098.72

Количината на стоката
Това е достапна

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Ви благодариме за вашиот поддржува.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ви благодариме!
2.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.,татко име.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Опис :
Член име : Дрво чевли дрво
Материјал : cedar дрво
Боја : природна боја
Големина : еур. Тоа трае 5-7days да пристигнат. На доделување на датум е 5-7 работни дена. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.35/36,37/38,39/40,41/42,43/44,45/46
Единица тежина : околу 550g/пар,600g/пар,650g/пар,700g/пар,800g/пар,900g/пар
Answer : ___________________________ Note : 1.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Ви благодариме за вашиот поддржува. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn 1510686253 ) или да остават пораки.

Клучни карактеристики

боја:
35 36, 37 38, 39 40, 41 42, 43 44, 45 46
Стил:
Југоисточна Азија
Материјал:
Дрво
Тема:
Луѓе

Слични производи во категоријата