• Неодамнешно
керамички ortoise Морска желка дома декор занаети соба декорација керамички занаетите порцелански украс на животните фигурини декорации

керамички ortoise Морска желка дома декор занаети соба декорација керамички занаетите порцелански украс на животните фигурини

DEN 2286.72

Количината на стоката
Това е достапна


Производ Descri pt јони :
Материјал : C eramic Техника : рачно изработени Големина на : 11*9*5.5 cm
Производот Picture Show
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за сите стоки слики и детали за планот се 100% во вид на снимање
2.Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
3. Ако се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот, и да ја испратите фотографијата до нас, ние ќе ја оштетената стока.

Клучни карактеристики

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Маскота
Бренд Име:
blankpaper
Стил:
Наутички
Број На Модел На:
rm052

Слични производи во категоријата