• Неодамнешно
  • -10 %
за Хонда Spirior Европа Спогодба АКУРА SR9 Двојно Din Fascia Радио DVD Стерео CD Панел Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Комплет Рамка

за Хонда Spirior Европа Спогодба АКУРА SR9 Двојно Din Fascia Радио DVD Стерео CD Панел Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Комплет

DEN 1555.00
DEN 1727.52

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Производот може да се разликува малку од една прикажани во слика поради причини, како што се светло ефект, монитори, итн. Фотографијата е за повикување само.
Капацитет : Тоа е нормално дека прикажани капацитет е околу 80% од вкупниот капацитет. Како алтернатива, може исто така да побарате достава на персонал за да се произведе еден сертификат за штетата и да го извести сопственикот на продавницата веднаш.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Во онлајн шопинг, што не гледам на објектот во лице. Ако производот е со оштетена или не одговара на опис на производот, може да одбие да го потпише и врати пратката веднаш. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Кога пратката пристигнува, треба да одбие да го потпише да ја прифати пратката ако најдете било знаци на оштетување или дека производот е скршени или кршен, или се чини дека се различни од опис на производот како што е квантитетот, боја, форма, опрема, итн. Затоа, важно е дека ти се разјаснат некои прашања, сомнежи или посебни потреби пред да нарачате.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот е препорачливо да се отвори пратката да изврши увид во предметот пред испорака кадар заминува. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Должина:
178inch
Име На Модел:
за Хонда Spirior Европа Спогодба АКУРА SR9
Година:
2010
Бренд Име:
Moddod
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
102inch
Објектот Висина:
00inch
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS

Слични производи во категоријата