• Неодамнешно
  • -10 %
за ТОЈОТА Vista V50 Двојно Din Fascia Стерео Панел Радио DVD Цртичка Инсталација Планината Трим Комплет Лице Плоча Рамка Рамки

за ТОЈОТА Vista V50 Двојно Din Fascia Стерео Панел Радио DVD Цртичка Инсталација Планината Трим Комплет Лице Плоча Рамка Рамки

DEN 1472.00
DEN 1635.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот е препорачливо да се отвори пратката да изврши увид во предметот пред испорака кадар заминува. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
за ТОЈОТА Vista V50 Двојно Din Fascia Стерео Панел Радио DVD Цртичка Инсталација Планината Трим Комплет Лице Плоча Рамка Рамки
Опис :
Предмет Тип : Fascia
Име на модел : за ТОЈОТА VISTA (V50) 1998-2003
Материјал Тип : ABS
Боја Име : Црна
Сместување : Табла
Тип : Двоен Din (173*98 mm )

Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Фотографијата е за повикување само. Ве молиме да го испратите производот на наведената адреса за поправка. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Кога пратката пристигнува, треба да одбие да го потпише да ја прифати пратката ако најдете било знаци на оштетување или дека производот е скршени или кршен, или се чини дека се различни од опис на производот како што е квантитетот, боја, форма, опрема, итн. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Додека квалитетот на звукот коинциденции со вистинските параметри наведени за производ, производот ќе се смета за нормален. Ако производот е со оштетена или не одговара на опис на производот, може да одбие да го потпише и врати пратката веднаш.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Висина:
0inch
Година:
1998-2003
Бренд Име:
Moddod
Име На Модел:
За ТОЈОТА VOSTA (V50)
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS

Слични производи во категоријата