• Неодамнешно
  • -10 %
за HYUNDAI IX45 2012+ Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Стерео Цртичка Комплет Одговара за Инсталација Трим Facia Лице Плоча Панел DVD Рамка

за HYUNDAI IX45 2012+ Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Стерео Цртичка Комплет Одговара за Инсталација Трим Facia Лице Плоча

DEN 1972.00
DEN 2191.68

Количината на стоката
Това е достапна

Додека квалитетот на звукот коинциденции со вистинските параметри наведени за производ, производот ќе се смета за нормален.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Како алтернатива, може исто така да побарате достава на персонал за да се произведе еден сертификат за штетата и да го извести сопственикот на продавницата веднаш. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Фотографијата е за повикување само. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот е препорачливо да се отвори пратката да изврши увид во предметот пред испорака кадар заминува.
Производот може да се разликува малку од една прикажани во слика поради причини, како што се светло ефект, монитори, итн.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме да го испратите производот на наведената адреса за поправка.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Должина:
178inch
Бренд Име:
Moddod
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
102inch
Име На Модел:
за HYUNDAI IX45 2012+
Објектот Висина:
00inch
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS
Година:
HYUNDAI i-20, 2DIN (АВТО AC)

Слични производи во категоријата