• Неодамнешно
  • -30 %
2018 Лето Војска Зелена Жените фармерки Жените Capris Шорцеви Јава Тексас Џеб Водат Слаби Висока Половината Панталони За Жена Фармерки

2018 Лето Војска Зелена Жените фармерки Жените Capris Шорцеви Јава Тексас Џеб Водат Слаби Висока Половината Панталони За Жена

DEN 842.00
DEN 1203.36

Количината на стоката
Това е достапна

Сите слики покажа дека е 95-98% вистина.0 76-86 96-112 44 50. Ве молиме проверете ги следење imformation на следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .
Жените Capris Шорцеви Јава Памук Тексас Џеб 2017 жените фармерки Плус Големина Водат Слаби висока половината Панталони за жена Фармерки 3 XL
ПРОИЗВОД INFARMATION
Производ Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони ,Девојка Мода Панталони Материјал : 90% Памук+ 10% Полиестер Погоден За Сезона : Летни Дизајн Функција : Мода,Дупка Боја : Црна / Бела / Војска Зелена Големина : 34-36-38-40-42-44-46 Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво Чистење
ПРОИЗВОД INFARMATION
Големина Должина Половината Хип 34 48. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење.Топло Совети
На експрес превоз Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по Завршено плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? Ви благодариме за вашето барање.0 68-78 88-104 40 49.Конечниот Квалитет Assureance Фотографии на производи е навистина? Да, слики се направени од страна на самите себе.0 60-70 80-96 36 48.0 84-94 104-120 1.За Повратни Информации
Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, ве молиме потврдете го доби цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти сиромашна повратни информации, ние и ветуваме да ги реши сите проблеми за вас,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако се задоволни Детали опис 5star Комуникација 5star Превозот Брзина 5star
.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.Но, може да биде затоа што се прикаже надвор боја.5 64-74 84-100 38 49.

Клучни карактеристики

Големина:
34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Измијте:
светлина
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
TOP078#
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Декорација:
Гроздобер,Се Мијат,Дупка,Џебови,Искинале
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Должина:
Knee Length
Име:
Жените Фармерки / Женски Панталони
Големина:
34-36-38-40-42-44-46
боја :
Армијата Зелената Боја
Suitbale За Сезона:
Лето
Материјал:
90% Памук+ 10% Полиестер
Дебелина:
Умерена
Популарната Елемент:
Дупка / Гроздобер
Памук Тексас Џеб :
висока waisted фармерки
Дами Тексас Фармерки:
Жените Мода Еластична Панталони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи во категоријата