• Неодамнешно
  • -35 %
Jbersee Искинатите Фармерки Мажите Мода Корејски High Street Тенок Одговара Гроздобер Класичен Тексас Панталони Плус Големина Четири Сезони Панталони

Jbersee Искинатите Фармерки Мажите Мода Корејски High Street Тенок Одговара Гроздобер Класичен Тексас Панталони Плус Големина

DEN 1068.00
DEN 1644.00

Количината на стоката
Това е достапна


Состојба : 100 % Бренд
Големина
Половината
Хип
Бедрото
Должина
1 CM=0.39 ВО
1 IN=2.54 СМ
28
71 CM
CM
CM
100 CM
29
74 CM
CM
CM
101 CM
30
76 CM
CM
CM
102 CM
31
79 CM
CM
CM
103 CM
32
81 CM
CM
CM
104 CM
33
84 CM
CM
CM
105 CM
34
86 CM
CM
CM
106 CM
36
91 CM
CM
CM
107 CM
38
96 CM
CM
CM
108 CM
1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Затворање Тип:
Патент Летаат
Измијте:
Потресени,Moustache Ефект,Медиум
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
MJ019
Ткаенина Тип:
Лента
Стил:
Повик
Бренд Име:
Jbersee
Одговара Тип:
Тенок
Должина:
Full Length
Шаблон Тип:
Цврста
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината

Слични производи во категоријата