• Неодамнешно
  • -20 %
54mm Гроздобер Круг од 50 Очила Eyeglass Рамки Желка Целосна Rim Оптички Rx во можност

54mm Гроздобер Круг од 50 Очила Eyeglass Рамки Желка Целосна Rim Оптички Rx во можност

DEN 729.00
DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна

Леќа Ширина : 54mm/2.13 инчен Мост : 17mm/0.67 инчен Храмот : 140mm/5.51 инчен Големината на Рамката : 142mm/5.59 инчен Леќа Вертикална : 54mm/2.13 инчен Црна Желка
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате прашања, pls контактирајте со нас во секое време.
Ние ќе се обидеме да одговориме на вашите прашања во рок од 12 работни часа.
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
БЕСПЛАТНИ & БРЗА ИСПОРАКА! ОБЈЕКТОТ ЌЕ БИДЕ ПРЕДАДЕН ВО РОК ОД 24 ЧАСА ПО ИСПЛАТА ПОТВРДА. ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ВАШИОТ ОБЈЕКТ ПРИСТИГНУВА ВО СОВРШЕНА СОСТОЈБА, СЕКОЈА ЦЕЛ Е ВНИМАТЕЛНО И НЕЖНО РАКА СПАКУВАНИ ВО ТЕШКИ ПАКУВАЊЕ КУТИЈА.
НИЕ БРОД ВО СВЕТОТ! INTERNATIONAL SHIPPING ЗАДОЛЖЕН СЕ ПРЕСМЕТУВА ВРЗ ОСНОВА НА ПРЕДМЕТОТ ТЕЖИНА И ЛОКАЦИЈА. КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ ВАЖИ ЗА СЕКОЈ ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРЕДМЕТ ВО РАМКИТЕ НА ИСТА ПРАТКА. ИСПОРАКА ОБИЧНО ТРАЕ ОКОЛУ 15-18 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ПОВЕЌЕТО ЗЕМЈИ. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА СЕ КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ ПО ИСХОДОТ, АКО КУПИТЕ РАЗЛИЧНИ ОБЈЕКТИ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ
100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : НИЕ САКАМЕ ВАШИОТ ОНЛАЈН ШОПИНГ ИСКУСТВО ДА БИДЕ ПРИЈАТНО. АКО НЕ СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО ВАШИОТ КУПИТЕ ЗА БИЛО КОЈА ПРИЧИНА, ЕДНОСТАВНО БРОДОТ НАЗАД ДО НАС ВО РОК ОД 14 ДЕНА ОД ДЕНОТ НА ПРИЕМОТ ЗА ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ИЛИ РАЗМЕНА. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ДОБИЕ ВРАТИ ОВЛАСТУВАЊЕ БРОЈ (ОРИГИНАЛ ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО Е НЕПОВРАТНИТЕ).
ЗА НАС :
НИЕ СМЕ БИЛЕ ПРОДАЖБА НА EBAY ОД 2010 ГОДИНА. НИЕ се СПЕЦИЈАЛИЗИРААТ НА EYEWEAR ПРОИЗВОДИ КАКО гроздобер ОЧИЛА, NERD ОЧИЛА, очила за сонце И ПАРТИСКИТЕ ОЧИЛА. НАШАТА ЦЕЛ Е ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ КОНКУРЕНТНА ЦЕНА, СО ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ, БРЗА ИСПОРАКА И ОДЛИЧЕН УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ НА НАШИТЕ КЛИЕНТИ.
СЛОБОДНО МОЖЕТЕ ДА НИ ИСПРАТИТЕ Е-МАИЛ ЗА БИЛО ПРАШАЊЕ ИЛИ ЗАГРИЖЕНОСТ. НИЕ ЌЕ ВИ ОДГОВОРИ ЗА ВАС, ВЕДНАШ ШТОМ ЌЕ МОЖЕ ДА.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
BETSION
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
RS023
Рамка Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата