• Неодамнешно
Домот на Жените Легура Полу-rimless Наочари Рамки Женски Метал Оптички Очила Рамка Јасно Леќа Големина 55-18-140mm Oculos F6001

Домот на Жените Легура Полу-rimless Наочари Рамки Женски Метал Оптички Очила Рамка Јасно Леќа Големина 55-18-140mm Oculos F6001

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Моден Жените Легура Овална Полу Rim Наочари Рамки 5 Бои
Сребро.
Злато
Пинк
Виолетова
Црвена

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
F6001
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
HEJIE
Објектот:
Легура Наочари Рамка
Пол:
Женски
Рамка Стил:
Овална Половина рамка
Рамка Бои:
Злато Црвено Розова Боја Се Виолетови Сребро.
Рамка За Мерење:
55-18-140mm(Леќа ширина-мост-храм)
Пред Ширина:
145MM
Леќа Висина:
32-милиметри
квалитет:
Висок Квалитет,Елегантна,Удобно
Пакет:
Случајот+Платно
Користат За:
Оптички Рамки За Очила

Слични производи во категоријата