• Неодамнешно
  • -8 %
Бренд Дизајн Мода Дијамант Жените Наочари Рамки Жените Читање Спектакл Оптички Рамка Око, Очила Очила

Бренд Дизајн Мода Дијамант Жените Наочари Рамки Жените Читање Спектакл Оптички Рамка Око, Очила Очила

DEN 123.00
DEN 133.44

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
cj-8084
Рамка Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Ацетат

Слични производи во категоријата