• Неодамнешно
  • -20 %
Rimless Флексибилни TR90 Eyeglass Рамки за Очила Очила 6999

Rimless Флексибилни TR90 Eyeglass Рамки за Очила Очила 6999

DEN 380.00
DEN 474.72

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
BETSION
Број На Модел На:
6999
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Шаблон Тип:
Животните

Слични производи во категоријата