• Неодамнешно
  • -20 %
Топла Продажба Транспарентен Eyeglass Рамка Јасно Очила Целосна Rim Ретро Очилата Rx во можност

Топла Продажба Транспарентен Eyeglass Рамка Јасно Очила Целосна Rim Ретро Очилата Rx во можност

DEN 555.00
DEN 693.60

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.93 инчен Мост : 21mm/0. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата или размена. Ве молиме контактирајте со нас за се комбинираат превозот попуст по исходот, ако купите различни објекти од нашата продавница.51 инчен Големината на Рамката : 142mm/5.
Слободно можете да ни испратите е-маил за било прашање или загриженост. Испорака обично трае околу 12-25 работни дена за повеќето земји. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие врати овластување број (оригинал превозот бесплатно е неповратните).60 инчен Леќа Вертикална : 46mm/1.
Сјајна Црна
Мат Црна
Зелена
Сина
Чај
Пинк
Леопард
Транспарентна
Направен од висок квалитет на метал и на пластични материјали, тоа е многу здрав Мода оружје обезбедува непречено и удобност, Тие се соодветни и за мажите и жените Доаѓа со отстранлив пластични демо објектив може да се преземе рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт Достапни : Сјајна Црна,Мат Црна,Зелена,Сина,Чај,Розова,Леопард,Транспарентни Мерење : 49-21-140, Рамка Ширина : 142mm/5. Ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да. Вие не може да тргне наопаку со овој класичен изглед. За да се обезбеди вашиот објект пристигнува во совршена состојба, секоја цел е внимателно и нежно рака спакувани во тешки пакување кутија.
Леќа Ширина : 49mm/1.81 инчен (прибл
Испорака Детали
Бесплатни & Брза Испорака! Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по исплата потврда.
Ние брод во светот! International shipping задолжен се пресметува врз основа на предметот тежина и локација.
Дополнителни Информации
100% Гаранција за квалитет : Ние сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде пријатно.
За Нас :
Ние сме биле продажба на ebay од 2011.60 инчен, Висина : 46mm/1. Комбинираат превозот попуст важи за секој дополнителен предмет во рамките на иста пратка.83 инчен Храмот : 140mm/5. Ние се специјализираат на eyewear производи како гроздобер,мода очила, јасно леќа очила, очила за сонце и партиските очила.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
BETSION
Број На Модел На:
031
Шаблон Тип:
Животните
Рамка Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата