• Неодамнешно
SECG Деца Бебе Мека Круг Деца Рамка Монтажни Оптички Деца Очила за Вид Myopia 3 Удобно Носот Влошки Спектакл

SECG Деца Бебе Мека Круг Деца Рамка Монтажни Оптички Деца Очила за Вид Myopia 3 Удобно Носот Влошки Спектакл

DEN 548.16

Количината на стоката
Това е достапна

Почитувани купувачот , Добредојдовте на нашата продавница . 1. Ние сме фабрика директни трговија на големо и мало, ако се веледрогерија , ве молиме слободно контактирајте со нас,ние нудиме се меша со цел различни модели и бои. 2. Оваа рамка е леќи е нула степен , треба да се обрне на прилагодено на леќи со вашиот рецепт, како што се Кратковидост,Далекувидост,Астигматизам,Amblyopia. Ако сакате да прилагодено на леќи, ве молиме цел рецепт очила и се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ние ќе се намали и да се стави на леќи во рамката за вас !
1 .Опрема за професионална рецепт 2. Во продавницата на рецепт очила 3 . Професионална квалификација сертификат 4.Искусни На Рецепт Од Лекар

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
3884296
Бренд Име:
SECG
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата