• Неодамнешно
  • -10 %
Ретро очилата човек наочари femininos супер светло очила целосна rim очила компјутер оптички marcas oculos де grau поени жени

Ретро очилата човек наочари femininos супер светло очила целосна rim очила компјутер оптички marcas oculos де grau поени жени

DEN 216.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

На враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект. Цена : повеќе квантитет ќе ги купите, повеќе попуст ќе го добиете!
2-Детал informtaion за производи :
Име на модел : ZB-EF5
Материјал : TR90 / ПЛАСТИКА
Има 1 модел вкупно 6 бои да се избере, ве молиме проверете ги следните детали слики. Понекогаш тоа ќе ви го одложи за лошите временски услови или сопствени проблеми.
9Политика На Враќање :
Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, продавачот ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата. Тие обично се 15-26 дена во вашата земја.
MOQ : 1 BUC
3 -За производи слики :
4-Пакет Детали : (прилог фотографии)
5Плаќање & Испорака
Ние accpet плаќање преку T/T, Westen Union, Paypal, Зачувам, Alipay, L/C Moneygram
Ние претпочитаат Зачувам, полесно е и за нас.
Превозот и предавање пријави се неповратни во секој случај. Ние секогаш се прави се потрудиме да ви помогне. Ве молиме да бидете трпеливи.
10продавачот услуга :
· 1-На-време Delivery If да не примите вашата нарачка во рок од 27 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка).
Нормално, пакетот може да се следи во рок од 15 дена.
8Враќа
Предмети треба да бидат вратени за нас во рок од 7 дена од денот на приемот, доколку постои било каков проблем.
·2 Подолго Protection You се уште може да побара враќање на средствата ако не сте задоволни со вашата нарачка во рок од 15 дена по цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка). : Ако продавачот дава "Подолго Заштита" услуга за овој производ, вие може да побара за наплата до 15 дена по цел завршување.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух и e Packet. Враќање трошоците за превозот ќе биде платен од вас.
Ако нашата стока или услуга не ги задоволи вас, ве молиме да ни даде шанса да се подобри пред отворањето на спорот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ZB-EF5
Бренд Име:
ZOBWN
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата