• Неодамнешно
  • -48 %
2018 TR90 Круг Читање Ретро Унисекс Оптички Рамка Жените Сосема Обичен Eye Glasses oculos де grau femininos

2018 TR90 Круг Читање Ретро Унисекс Оптички Рамка Жените Сосема Обичен Eye Glasses oculos де grau femininos

DEN 367.00
DEN 706.56

Количината на стоката
Това е достапна


OD( Р) или : - ; cyl - ; оска .

Клучни карактеристики

Бренд Име:
xinfeite
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LS-CJ1606
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки

Слични производи во категоријата