• Неодамнешно
  • -45 %
IMAGIC Eyeliner Водоотпорен Течни Тип Шминка на Очите Лагер Природата Траен За Жените Убавината Козметика Црниот eyeliner 1pcs

IMAGIC Eyeliner Водоотпорен Течни Тип Шминка на Очите Лагер Природата Траен За Жените Убавината Козметика Црниот eyeliner 1pcs

DEN 108.00
DEN 196.80

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд Име : IMAGIC Водоотпорен ,Долго-траен,Лесно да се Носат,Природна Боја : Црна Материјал : Течни Тежина : Стан. 2.5 g Пакет вклучуваат : 1pcs x eyeliner 1)Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот нов следење на број. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.

Клучни карактеристики

Тип:
Eyeliner
Корист:
Лесно да се Носат,Долго-траен,Други Природни
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Eyeliner
Состојка:
eyeliner течни
Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
IMAGIC
Количина:
1pcs
Формулирањето:
течни
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
НЕТО-WT.:
2.5 g

Слични производи во категоријата