• Неодамнешно
  • -5 %
1Pcs Црна Течност Eyeliner дупка со Водоотпорен-Доказ Сочинуваат Убавина Cosmestics Око Лагер Молив Пенкало Сосема Нов Delineador Liquido

1Pcs Црна Течност Eyeliner дупка со Водоотпорен-Доказ Сочинуваат Убавина Cosmestics Око Лагер Молив Пенкало Сосема Нов Delineador

DEN 109.00
DEN 115.20

Количината на стоката
Това е достапна


1 Pcs Црна Течност Eyeliner Водоотпорен Сочинуваат Убавина Cosmestics Око Лагер Молив Пенкало Сосема Нов Delineador Liquido
Карактеристики :
1. 100% Сосема Нов & Висок квалитет.
2. Преносни големина, лесно да се носат.
3. Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
5. Боја : Црна
6. Рок На Траење : 4 Години
7. Пакет се Вклучени : Eyeliner Молив *1pcs
Сите наши нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа.
Превозот Време :
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е
многу важно.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации
и отворен спор.Ние сигурно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Ако имате било какви проблеми контактирајте со нас, прво, ни остави негативни повратни информации или отворен спор може да
не го реши проблемот.
Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Па, ве молиме контактирајте со нас и ќе
добие задоволство резултат!
delineador liquido
око лагер водоотпорен
креда ноар yeux

Клучни карактеристики

Бренд Име:
GATHREAL
Формулирањето:
Молив
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Брзо/Брз Сува,Природни,Други
НЕТО-WT.:
2gram
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
EYL04
Количина:
1pcs
Состојка:
Природни
Тип:
Eyeliner
боја:
Црна

Слични производи во категоријата