• Неодамнешно
  • -20 %
5 КОМПЈУТЕРИ Око Лагер Шминка Мазна Водоотпорен Естетската Убавина Eyeliner Веѓа Пенкало, Молив L9

5 КОМПЈУТЕРИ Око Лагер Шминка Мазна Водоотпорен Естетската Убавина Eyeliner Веѓа Пенкало, Молив L9

DEN 153.00
DEN 190.56

Количината на стоката
Това е достапна


100% Сосема Нов и висок квалитет
Тип : Eyeliner Пенкало, Молив
Eyeliner Боја : Црна
Пенкало, Боја : Сребрена
Пакување се Вклучени : 5 x Pro Козметички Шминка Eyeliner ОКО Лагер Молив
Козметика Тенок eyeliner моливи се за precison дефиниција и lash задебелување ефект.
Тоа е во одличен квалитет и толку разновиден и лесен за употреба, многу полесно да се стави на.
Тоа се прави за секоја жена и нејзиниот динамичен модерниот живот.

Клучни карактеристики

Тип:
Eyeliner
Корист:
Долго-траен,Природни
Количина:
5 компјутери
НЕТО-WT.:
10g
Состојка:
Вода
Големина:
Full Size
Формулирањето:
Молив
Број На Модел На:
лагер
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
МИС РОУЗ

Слични производи во категоријата