• Неодамнешно
  • -38 %
4pcs/set Црна Водоотпорен Eyeliner Сенка за Очи Лагер Гел Шминка Козметички Со Eyeliner Четка

4pcs/set Црна Водоотпорен Eyeliner Сенка за Очи Лагер Гел Шминка Козметички Со Eyeliner Четка

DEN 165.00
DEN 266.40

Количината на стоката
Това е достапна

Опис На Производот :
Црна Убавина Козметички Водоотпорен Око Лагер Гел Шминка Четка
Моќен водоотпорен, анти-пот и анти-масло формулација, ефектот е долготраен, мека taxture, светла боја, мазна слика на природата може да биде дебел eyeliner, истакнувајќи фасцинантен кристал очите, содржи навлажнувачки состојки поправка фактори, детални тендер мускулите може да се грижи за очи.
Карактеристики :
Брзо сува и лесно да се наслика
Долго трае до 24 часа
Не цветаат, не се исуши, одржување на удобност во текот на целиот ден
Основна алатка шминка уметник, булчински е потребно
Содржи голем број на природни растителни екстракти, брзо сушење формула
Eyeliner веѓа костум, црна и кафеава две бои за вашиот chioce
Нето тежина(g/ml) : 3g x 2
Водоотпорен / Водоотпорен : Да
Функција : Долга-трајни
Единствена боја/мулти-боја : Две бои
Заврши Површина : Прозрачна,Природни
Состојка : Dimethicone, Ozokerite, Хидрогенизирани Polyisobutene, BHA, Propylparaben, Methylparaben, Оксиди на Железо
Пакет тежина : 0.077 kg
Производ големина (L x W x H) : 3.50 x 2.50 x 2.00 cm / 1.38 x 0.98 x 0.79 инчи
Пакет големина (L x W x H) : x 9.00 4.00 x 3.50 cm / 3.54 x 1.57 x 1.38 инчи
Пакет Содржина : - 2 x Долго Носат Гел Eyeliner, 1 x Ултра-фини Eyeliner Четка, 1 x Око Definer Четка

Клучни карактеристики

Тип:
Eyeliner
Број На Модел На:
jCc323912
Количина:
4pcs
Формулирањето:
течни
НЕТО-WT.:
3g/pc
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Природни
Бренд Име:
FGHGF
Големина:
Full Size
око лагер гел:
Вклучени
eyeliner четка:
Вклучени
Око Definer Четка:
Вклучени

Слични производи во категоријата