• Неодамнешно
  • -22 %
3 Нови бои преовладуваат disign стилски мода трендовски благодат ѓердан јака & pendant луксузни ѓердан torques макси накит трговија на големо

3 Нови бои преовладуваат disign стилски мода трендовски благодат ѓердан јака & pendant луксузни ѓердан torques макси накит трговија

DEN 220.00
DEN 281.76

Количината на стоката
Това е достапна


4984 ТОПЛА ПРОДАЖБА

Клучни карактеристики

Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
N2204
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
слободни
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
шарм
Компатибилност:
шарм
Занает:
Ѓердани & Приврзоци
Технологија:
изјава ѓердан
Процесот:
ѓердани мода
Изработка:
ѓердани 2016 година жени
превозот:
callar ѓердан
планирам:
ѓердан ѓердан
проект:
Буци Ѓердан
дизајн:
Jc ѓердан
excogitation:
моден накит
Стил:
моден ѓердан

Слични производи во категоријата