• Неодамнешно
  • -13 %
Рачно изработени од Кожа Бисер Накит 3Rows 9-11mm Голем Компир Вистински Бела Слатководни Бисер Ѓердани Црна Кожа Ѓердан

Рачно изработени од Кожа Бисер Накит 3Rows 9-11mm Голем Компир Вистински Бела Слатководни Бисер Ѓердани Црна Кожа Ѓердан

DEN 1670.00
DEN 1919.52

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за Накит
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Компир
Број На Модел На:
2018n-7
Pendant Големина:
Не мора
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Никој
Функција:
ѓердан
Обликотшема:
Компир
накит:
бисер ѓердани
Бисер Тип:
слатководни бисер
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
Компир
бисер големина:
9-12mm
должина на ѓердан:
18
бисер боја:
Бела
Затворач:
злато позлатен затворач

Слични производи во категоријата