• Неодамнешно
  • -49 %
Bonsny Макси Легура Пеперутка Самовила Глеѓ Накит Шарени Pendant Година Нови Модни Накит За Жените Изјава Шарм

Bonsny Макси Легура Пеперутка Самовила Глеѓ Накит Шарени Pendant Година Нови Модни Накит За Жените Изјава Шарм

DEN 318.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
40mm x 44mm
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AN526
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
боја:
црвена сина, кафена и сива
Дизајнер:
Ловец Ву
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
производство:
Bonsny накит Фабрика
Тежина:
20g
Материјал:
Легура
Должина:
45CM

Слични производи во категоријата