• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот Висока Прецизност Сите Метални Совети 18G 1/4 инчи Тапи од не ' Рѓосувачки Челик 12PCS Издавање Игли Шприц Игли Совети

Бесплатен Превозот Висока Прецизност Сите Метални Совети 18G 1/4 инчи Тапи од не ' Рѓосувачки Челик 12PCS Издавање Игли Шприц

DEN 469.00
DEN 493.92

Количината на стоката
Това е достапна

Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила.

Клучни карактеристики

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-DST18025

Слични производи во категоријата