• Неодамнешно
  • -5 %
12pcs Висока Прецизност Сите Метални Совети 20G 1/4 инчи Цевки Должина Тапи од не ' Рѓосувачки Челик Игли Шприц Игли Совети

12pcs Висока Прецизност Сите Метални Совети 20G 1/4 инчи Цевки Должина Тапи од не ' Рѓосувачки Челик Игли Шприц Игли Совети

DEN 469.00
DEN 493.92

Количината на стоката
Това е достапна

Answer : ___________________________ Note : 12 PCS 20 G Сите Метални Издавање Совети 1/4" Цевки Должина
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.

Клучни карактеристики

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-DST20025

Слични производи во категоријата