• Неодамнешно
КОМПАТИБИЛЕН 1747-UIC USB 1747-CP3 1761-CBL-PM02 1756-CP3 ALLEN BRADLEY ПРОГРАМИРАЊЕ ВО СОБАТА ,ИМААТ ВО ПАРК

КОМПАТИБИЛЕН 1747-UIC USB 1747-CP3 1761-CBL-PM02 1756-CP3 ALLEN BRADLEY ПРОГРАМИРАЊЕ ВО СОБАТА ,ИМААТ ВО ПАРК

DEN 5277.60

Количината на стоката
Това е достапна

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите производи се качил преку строга тест пред пратката. Гаранција : Квалитетот е предвидено. само да се запрашаме и ние ќе ви помогнат (повик или мејл)
Работи со. Без ризик, загарантирана ако нашите item(s) не успее, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за наплата или замена (со исклучок на S&H).

Клучни карактеристики

Бренд Име:
seawens
Примена:
Индустриски
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1747-UIC USB 1747-CP3 1761-CBL-PM02
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
Гума
Јакна:
Гума
Тип:
Низок Напон
Тип:
PLC програмирање кабел
превозот:
Пресметува во касата
Производи Статус:
Имаат во парк
Гаранција:
365 дена(без Физички Оштетувања)
SIMATIC HMI ПОПРАВКА ДЕЛОВИ:
Нови во Кутија

Слични производи во категоријата