• Неодамнешно
  • -45 %
бесплатен превозот 2 инчи(4.5 cm) maple leaf дизајн хартија удар scrapbooking удари troqueladora de papel ева пена удар

бесплатен превозот 2 инчи(4.5 cm) maple leaf дизајн хартија удар scrapbooking удари troqueladora de papel ева пена удар

DEN 507.00
DEN 922.56

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен за Картички Фотографиите и Занает Проекти.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
Декорација на училиште белешки и подарок ознаки.5 cm
Пакет : 1pc/блистер картичка
Опис : Идеален за ЕВА пена, хартија изработката projrcts, училиште белешки и честитки.
Имајте на ум дека случаен боја, модели можат да бидат избрани, бојата не е избран. Ви благодариме.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации е многу важно. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број .
лесно да се справи со своите лост удирање акција.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина . Забавно и Лесно да се Користат убаво подароци за вашите деца и пријатели се Применува На Мобилен Телефон Декорација, Дома Декор за хартија тежина 250g - 350g и ева foa пакетот вклучува 1 компјутер удар
Сакате други големини или модели, ве молиме контактирајте со нас.5 cm) maple leaf дизајн хартија удар scrapbooking удари troqueladora de papel ева пена удар
Производство : Maple Leaf облик занает дупка удар
Намалување Дијаметар : Околу 4.
80g-220g дебелина на хартија и пена е во ред да се користи. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе. создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки.
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
maple leaf удар
Материјал:
ABS + алуминиумски пластика

Слични производи во категоријата