• Неодамнешно
DIY Scrapbooking Разубавувањето Мини Преносни Водоотпорен Морнар Првенство Отворено Домаќинство со Електричен Миксер Мулти-функционални Мини Морнар

DIY Scrapbooking Разубавувањето Мини Преносни Водоотпорен Морнар Првенство Отворено Домаќинство со Електричен Миксер Мулти-функционални

DEN 2395.20

Количината на стоката
Това е достапна


DIY Scrapbooking Разубавувањето Мини Преносни Водоотпорен Морнар Првенство Отворено Домаќинство со Електричен Миксер Мулти-функционални Мини Морнар Материјал : Пластични Боја : Сина, Розова, Зелена, Црвена, Виолетова Големина : 250 x82cm Капацитетот на Батеријата : 5200 m Ah Првенство Капацитет : 550 мл Максимална Бучава : ≤55 db

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Месопотамија
Број На Модел На:
ZZJ001
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
Функција:
промешајте
Големина:
50x82cm
боја:
Сина, Розова, Зелена, Црвена, Виолетова
Капацитетот На Батеријата:
5200 mah
Куп капацитет:
550 мл
Максимална бучава:
Стил:
мини преносни
Карактеристики:
Водоотпорен

Слични производи во категоријата