• Неодамнешно
  • -5 %
KSCRAFT Шарени Умре Сече За DIY Scrapbooking/photo album/Излет Декорација Занаети

KSCRAFT Шарени Умре Сече За DIY Scrapbooking/photo album/Излет Декорација Занаети

DEN 168.00
DEN 177.12

Количината на стоката
Това е достапна

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Материјал : ПВЦ и хартија
Пакување : 100pcs+
Одлична идеја за вашиот scrapbooking/картичка за изработка на проекти

Клучни карактеристики

Бренд Име:
KSCRAFT
Материјал:
100pc+
Број На Модел На:
18030901
Пакување:
100pc+
боја:
како Слика

Слични производи во категоријата