• Неодамнешно
  • -15 %
е-цигари се Стремат BDC Серпентина 1.6/1.8/2.1 ohms Замена Дното Двојна Серпентина Главата за да се Стремат Испарувач 5pcs/многу

е-цигари се Стремат BDC Серпентина 1.6/1.8/2.1 ohms Замена Дното Двојна Серпентина Главата за да се Стремат Испарувач 5pcs/многу

DEN 480.00
DEN 564.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние обично пријавуваат во ниска цена да ви помогне да се избегне даноците, но купувачи се одговорни за даноци или должност задолжени од нивните локалните обичаи.1 ohms Количина : 5 парчиња калеми по пакет 1lot = 1 пакет = 5pieces Случаен испорака на стариот и новиот пакување, ве молиме да забележите дека. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди повратни информации,ви благодариме. Ве молиме имајте производ во нови и добра condiction и плати враќање поштарина ако купувачи треба да се врати. Се стремат BDC Замена Калеми Спецификации : Компатибилен Со : Стремат CE5, се Стремат CE5-S, да се Стремат ЕТ, се Стремат ЕТ-S, да се Стремат Vivi Нова, се Стремат Vivi Нова-S, и др Стремат BDC серија Серпентина Тип : Дното-Двојна намотка (BDC) Достапно Отпор : 1. Ние обезбедуваме 1 година гаранција. Вашето задоволство е наш врвен приоритет.
Враќање & Наплата
1.1 ohms Замена Дното Двојна Калеми Главата за да се Стремат Испарувач 5pcs/многу Вистински Стремеж BDC Серпентина Atomizer Калеми : Стремат брзо се воспостави име за себе како цврсти конкурент на индустријата гиганти.
е-цигари се Стремат BDC Серпентина 1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако кој било проблем,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Испорака
1. Ако имате било каков проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или лошо повратни информации. **ЗАБЕЛЕШКА : Тие глави се НЕ за да се Стремат Nautilus.Времето ќе до 48 часа задоцнување ако тоа е викенд или одмор. Купувачите можат да се вратат или замена на производот во рок од 30 дена од денот на приемот ако производот е избега.

Клучни карактеристики

Отпорот:
1.8 ohm, 2.1 ohm, 1.6 ohm
Број На Модел На:
Се стремат Редовни BDC Калеми
Компатибилен Модел:
Се стремат BDC Atomizer
Бренд Име:
Се стремат
Име:
Редовно се Стремат BDC Atomizer Калеми
Серпентина тип:
Дното Двојно Серпентина
Отпор:
1.6 ohm,1.8 ohm, 2.1 ohm
Пакет:
5 компјутери/многу

Слични производи во категоријата