• Неодамнешно
  • -5 %
Оригиналниот 5pcs Innokin Призмата Замена Серпентина 1.5 ohm Отпор Со 24 Прецизност Drilled Дупки За Призмата T18/T22 резервоарот E-cig Серпентина

Оригиналниот 5pcs Innokin Призмата Замена Серпентина 1.5 ohm Отпор Со 24 Прецизност Drilled Дупки За Призмата T18/T22 резервоарот

DEN 472.00
DEN 497.28

Количината на стоката
Това е достапна


Innokin Призмата Замена Серпентина за T18/T22 5pcs
Производ Вовед
Innokin Призмата Замена Серпентина е дизајниран за Призмата T18 и T22 тенкови. Со прецизност drilled e-сок дупки, ќе се добие доволно вкус со тоа. 5pcs во еден пакет со 1,5 ohm отпор.
Параметри Отпор : 1.5 ohm хоризонтална серпентина Wicking : 100% Органски Памук Drilled со сок порти
Тоа доаѓа со 1 x 5pcs Innokin Призмата Замена Серпентина за T18 / T22
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Цел совети за Тоа е за Innokin Призмата T18 и T22 тенкови.

Клучни карактеристики

Отпорот:
1.5 Ohm
Бренд Име:
INNOKIN
Број На Модел На:
Innokin Призмата Серпентина
Компатибилен Модел:
Призмата T18 и T22 резервоарот
Отпорот:
1.5 ohm хоризонтална серпентина
Wicking:
100% Органски Памук
Количина:
5pcs
Погоден Резервоарот:
Призмата T18 и T22 резервоарот

Слични производи во категоријата