• Неодамнешно
  • -5 %
Домаќинство без чад електрична скара машина електрична скара скара здрава пушите железо плоча греење 220V 2.8 KW

Домаќинство без чад електрична скара машина електрична скара скара здрава пушите железо плоча греење 220V 2.8 KW

DEN 5700.00
DEN 6000.00

Количината на стоката
Това е достапна


Домаќинство без чад електрична скара машина електрична скара
скара здрава пушите железо плоча греење 220 V 2.8 KW
Сликата покажува :
Опис :
Нето тежина : 5.7 kg
Моќност : 2.8 KW
Напон : 220 V
Димензии : 615 * 330 * 120mm
Должина : 140cm
Забелешка : прирачник за мерење, ќе има некои грешки, ве молиме да преовладуваат во вид.
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест. Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката, ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Клучни карактеристики

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Тип:
Електричен Грил Тавата
сертификација:
ROHS
Функција:
Dismountable Масло Колектор
Мулти-опрема Температура Прилагодување:
Yes
Bakeware Тип:
Станот пан
Број На Модел На:
ESK-1
Не-Стап Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
2.8 kw
сертификација:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Производ:
GL0616
Нето тежина:
5.7 KG
моќност:
2.8 kw
Напон:
220V
Димензии:
615 * 330 * 120mm
Должина:
140cm

Слични производи во категоријата