• Неодамнешно
  • -10 %
118mm тип француски стандард двојно ѕидниот штекер CE сертифицирани PC материјал штекер 250V 16A CR-2FR

118mm тип француски стандард двојно ѕидниот штекер CE сертифицирани PC материјал штекер 250V 16A CR-2FR

DEN 431.00
DEN 479.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Примена:
Станбени / Општа Намена
Обликот:
Правоаголни
Номинална Струја:
16A
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
CR-2FR
Стандард:
118*80mm
Продолжување Должина На Кабел:
Никој

Слични производи во категоријата